O kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych „Witkowski, Cabała & Partners” Sp. k. powstała z połączenia Kancelarii Prawnej „Witkowski i Partnerzy”, funkcjonującej na rynku usług prawniczych od 1994 roku oraz Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Cabały.
Obie Kancelarie osiągnęły w tym okresie bogate doświadczenie w udzielaniu wszechstronnej pomocy prawnej podmiotom krajowym i zagranicznym. Profesjonalna obsługa prawna o najwyższym stopniu kompetencji zawodowej, zrozumienie potrzeb klienta oraz planowe działanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej to najważniejsze atuty młodego, dynamicznego zespołu naszych prawników.
Stale aktualizowana wiedza prawnicza, sprawdzona praktycznie w ramach obsługi podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, stanowi nasz największy kapitał, dzięki któremu gotowi jesteśmy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Dysponujemy bogato wyposażonym, nowoczesnym zapleczem administracyjno-biurowym z siedzibą w sercu Poznania nieopodal sądów, instytucji administracji państwowej i samorządowej oraz centrum spotkań gości krajowych i zagranicznych, jakim jest Stare Miasto.
Od kilkunastu lat specjalizujemy się w polskim prawie upadłościowym. Nasi prawnicy z wielkim sukcesem składali wnioski o ogłoszenie upadłości przedsiębiorstw oraz wspomagali upadłych (dłużnik po ogłoszeniu upadłości) w całym postępowaniu upadłościowym, aż do jego zamknięcia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii: www.witkowski-partnerzy.pl